Велоспільнота міста Дубна. Початок?

Не знайшовши в Фейсбуці жодного натяку на якусь спільноту у Дубно на тему роверів, в мене з’явилась думка, чому б не створити першу? Давайте про це і поговоримо

Кожен раз, коли я пишу про щось, я порівнюю з тим, що бачив в іншому місці. В нашому випадку це Одеса. Я б не сказав, що на мільйонне місто там дуже багато велосипедистів, але в той же час знаю, що бувають різні заїзди, змагання, де збираються однодумці і окрім поїздок обговорюють різні теми стосовно роверів і іншого. Мені стало це цікаво, і я (як завжди) пішов шукати, чи є щось таке тут. Нажаль виявилось, що ні. Самий час засмучуватись? Може й так, але я не з тих людей, що коли немає чогось створенного не захоче стати тою самою людиною, хто це зробить. Таким чином була створена група у Фейсбуці Вело_Дубно — їздимо, відпочиваємо, знайомимось!.

Яка суть створення цієї групи? В теплу пору року ми плануємо їздити по околицях, знаходити для себе нові цікаві місця, робити фотосесії, грати в ігри типу фрісбі чи бадмінтона. Як варіант можна виїхати кудись і пограти в щось більш настільне. Але в першу чергу це поїздки. Просто поїздки, в перспективі можливо якісь міні-походи на роверах. Варіантів багато. Одна з ідей поїхати на Бандерштат роверами. Головне щоб були ті люди, котрим це буде цікаво. Чим зможемо зацікавити ще?

Була ідея, що можна кудись вибиратись на природу і влаштовувати кінопокази серед неба (знайти піко-проектор під таку ідею для мене не є проблемою). Була ідея влаштовувати якісь конкурси кожен місяць з приємними подарунками. Якщо б спільнота мала якусь більш менш кількість охочих, можна було б влаштовувати якісь благодійні заїзди. Насправді питання того, що саме можна реалізувати в цій спільноті вже третє діло, бо якщо є ті, кому це цікаво — завжди можна щось придумати. Можна вибиратись кудись на шашлики, можна влаштовувати якісь виїздні акустичні концерти.

Спільнота це не тільки відпочинок. В Дубно із більш менш веломагазинів по факту є тільки один (якщо не помиляюсь «Аватар»), в котрому є щось по комплектуючих, але нажаль не все. Можна було б обмінюватись комплектуючими, допомагати з налаштуванням і пошуком роверів. В перспективі можна було б діставати їх для охочих по гарних цінах (тут багато людей возять їх з тієї ж Польщі). Така собі взаємодопомога. Я в цілому думаю, що об»єднання людей в будь якому вигляді дає можливість згуртуватись і разом робити ті речі, що поодинці ніхто не стане робити. Ті ж суботники наприклад. Головний плюс тут в тому, що кожна людина має свій транспорт, то ж проблем кудись дістатись не буде.

Хто ми і що ми можна зрозуміти з цього блога. Тут в нас були записи на тему роверів, поїздок. Тут ми ділились інформацією про електровелосипед, трішки було і про фет-байк. Нам є про що розповісти і досвід, яким ми будемо раді ділитись з усіма бажаючими. На данний час ми єдині люди, в кого на все Дубно є (як би смішно не звучало) найбільший велопарк — два триколісні вантажних ровери (один електро), фет-байк, тандем. Кожен з них використовується під якісь свої цілі, і якщо комусь буде цікаво — ми не проти дати спробувати проїхатись на тому чи іншому з них, щоб зрозуміти, чи цікавий/зручний для них той чи інший вид транспорта.

Я знаю, як часто буває, що та ідея, котру ти бачиш дуже яскравою і цікавою, може бути насправді нікому не потрібна, і саме тому я не будую якихось нереальних планів відносно всього цього. Колись цей блог починався з того, що мені просто хотілось про щось писати. Зараз він має певну цінність з точки зору деяких статей, то ж не враховуючи, що в цей блог тільки вкладаються гроші, він все одно приносить радість мені і людям. Сподіваюсь, що ідея велоспільноти теж приживеться і знайде людей, які будуть в ній зацікавлені.

З новим починанням нас всіх, і нехай це буде лише першою сторінкою довгої історії! 🙂

Author: revolytion

Тут могла быть ваша реклама ^-^

Читайте также:

Добавить комментарий