Whoевый сервис магазина Эпицентр ч.2. “Доставка майбутнього” за 160 грн

Вы девушка? Сами дома? Ой…будьте осторожнее, каждый лист шифера весит 25 кг. Мы его вам выгрузим у ворот, а дальше будьте осторожнее…

Пообещали мы больше не иметь дел с этим быдло-магазином. Но у нас снесло шифер (буквально). В иных больших магазинах шифера не оказалось, и было решено рискнуть снова. Были сомнения во всем – в том, что нам привезут, в том, как привезут и проч-проч-проч…

Оформили доставку. Доставка составила 160 грн (для сравнения за то же расстояние такси берет 50 грн), при стоимости самого товара в 622.5 грн. Т.е. вы понимаете хохму, да?

Гугл, ок. Что делает курьер (который, как рассказали мне по телефону, не должен выгружать и заносить В ДОМ товар)? Правильно! Нарушая правила своего же магазина выгружает товар, но перед воротами и скоропостижно сваливает. То есть выгрузить – пожалуйста, а заехать во двор и выгрузить там – это, видимо, не по правилам, хотя двор не является домом как таковым, а лишь прилегающей территорией, огороженной забором, откуда в целом никто не должен будет украсть шифер, в отличии от улицы, где каждый желающий может решить, что шифер ненужный.

Погода была весенняя, как раз в этот момент начался снегопад. Исходя из всей этой ситуации, курьер решил, что “пусть девушка как-то подождет помощи, стоя с шифером под снегопадом, пока кто-то не соизволит помочь”, так как курьер был внимательный, и сообщил чтобы она была осторожнее, т.к. каждый лист шифера весит по 25 кг. Водитель не без помощи жены (да-да, в выгрузке товара участвовал не только курьер, но и жена, т.к. курьер сами, видите ли, не мог этого сделать).

Забирала товар жена, и как я понимаю, вариант о том, чтобы отказаться от товара и такой доставки. То есть “вы нам заплатили, нате вам, на остальное нам срать”. Примерно такое восприятие у магазина клиентов.

Пожалуй, теперь даже в крайней ситуации, как у нас была, вряд ли кто-либо хоть ногой ступит за двери этого говно-магазина, с нулевым уровнем обслуживания. Т.е. в стоимость 160 грн (четверть от стоимости товара) входит “как-то довезти” товар.

Зы посмотрел, на сайте указано:

Внимание! Разгрузка товара в месте доставки входит в стоимость заказа!”

А девушка по номеру рассказала, что выгрузка не производится. Где правда?

Быдло-магазин с быдло-курьерами и быдло-сервисом.

revolytion
Author: revolytion

Ломаю винилы - и никого кроме...(c)NzKz

5 комментариев

 1. Добрий день! Я представник Департаменту зі зв’язків з громадськістю ТОВ “Епіцентр К”., Коваленко Олена. Щиро перепрошуємо, що у вас виникло негативне враження від покупки в нашій мережі. Нам дуже важиво, щоб всі клієнти були задоволення обслуговуванням, тому ми завди працюємо над його покращенням. Ваш відгук ми передали керівництву торговельного центру. Вони з’ясовують обставини ситуації та обов’язково зв’яжуться з вами. Якщо у вас виникають якісь питання або пропозиції, ви завжди можете написати на офіційну сторінку нам в соціальні мережі: https://www.facebook.com/epicentrkua/ Ми обов’язково допоможемо та вирішимо ваше питання. Будемо завжди раді бачити вас серед клієнтів нашої мережі.

  1. Author

   https://www.onlyforus.com.ua/kak-magazin-jepicentr-i-27-ua-kidajut-ljudej-otzyv-o-kachestve-obsluzhivanija/ – буквально пару місяців тому була вже проблема з вашим магазином, тільки з 27.юа. Зараз вже з місцевим магазином проблема. Я вже цілком знаю терміни вирішування питань вашим магазином виходячи з колишньої проблеми, котру вирішували майже місяць і то після публікації відгука всюди, де тільки можливо. Дякую, вже “навирішувались”.

   1. На скільки я знаю, наш партнер 27.ua запропонував вам декілька варіантів вирішення питання в минулому місяці. В нас 49 торговельних центрів “Епіцентр К” та мільйони покупців в місяць, але ми стараємось почути кожного та допомогти, якщо виникає якесь непорозуміння. Дякуємо, що ви небайдужі до нашої компанії, завдяки таким клієнтам ми стаємо тільки кращими.

    1. Author

     На скільки я знаю (в тому числі це можна прочитати за посиланням), вирішення питання відбулось через місяць з дати замовлення, після близько 5 дзвінків, і саме віришення відбулось тільки після публікації відгуків і відео. Можете порахувати кількість часу витраченних на мої намагання зв’язатися з магазином і отримати хоч якусь відповідь по моїй ситуації. Тим більше що в обрештуванні були задіяні частини фанери, схожі з тими, з яких була зроблема сама стінка. Навряд чи в обрештуванні у Новій пошті могли бути такі дошки, то ж обрештування робили або на фірмі, де розробляли ті шафи, або ж безпосередньо у магазині Єпіцентр. Тобто це не вина Нової пошти і обрештування вірогідніше за все робилось не їхньою фірмою, проте вирішення питання зі сторони сервісного спеціаліста затягнулось на 3 тижні (замість 4 днів, потім 7 днів, як мені казали по телефону). Тобто до строку, коли я по факту не міг вже повернути цей товар!

     Як думаєте, після такої довготривалої історії мені потрібні були ті гроші чи компенсація? Питання в свинському відношенні компанії і їх працівників до клієнтів, і нажаль, особисто я не один раз с цим зіткнувся. Якщо магазин раз за разом показує таке відношення до клієнтів, то мабуть чи щось треба міняти в компанії, чи її закривати.

     Нажаль кількість магазинів не позначається на якості обслуговування в цих магазинах і місцеві магазини мають значно кращий рівень відношення до клієнтів, ніж у всеукраїнської мережі.

 2. Наша мета допомогти та вирішити питання. Але ми не можемо вас ні до чого примушувати.

Добавить комментарий