Іноді мені бракує трішечки натхнення, а іноді години, проте зараз проблема скоріш у тому що немає часу. Чому? Тому що я знову граюсь у пісочниці. Ні-ні зараз я не про ту, де багато піску, а про жанр іграшок для дорослих діток. Що ж таке “пісочниці”? Читайте далі! 🙂
“Пора року – зима. Ми ризикуємо не стати”
Ех, як я не хочу зиму. Ось цей сіро-білий світ за вікном та постійний холод. Прям вічна мерзлота якась.
Варення та смаки. Літо-осінь 2014
Цього літа в порівнянні з минулим до того ж ми відзначилися кількістю закатаного варення.
Майстер – клас з декупажу комп’ютерної мишки
Сьогодні я з вами поділюся як зробити зі звичайної комп’ютерної мишки незвичайну своїми руками.
Кава
Кава це найчарівніший напій! Для мене без нього не починається день – коли вип’ю кави тоді й ранок.
Фестиваль УкрОП-2. “Як ми давали Укропом по колорадських попах”. Спроба 2.
Такий дивно-каламбурний заголовок піст отримав через те, що розумний я набравши майже весь пост випадково клацнув “не там”, і…він благополучно видалився. Тому спробуємо ще раз написати про один корисний і чудовий фестиваль, де ми з Сашкою брали участь у ролі волонтерів.
Запізніла передмова або “Куди я потрапив?”
Почну мабуть з того, що зараз на сайті проводяться деякі роботи, і як можна було помітити на сайті “злегка” помінявся дизайн.
Літо забудеться як забулася зима
Останнім часом стала зайнятість позначається на тому, що постійно відкладалося написання даного посту, і вже як би середина осені, а піст буде на тему літа, а якщо бути більш точним на тему того, як минуло літо. Прям дитячий твір:)
Апгрейд пульта для фотоапаратів Pentax
Коли я вирішив купити собі перший об’єктив для свого Pentax’a, раптом мені запропонували з ним купити пульт для даного фотоапарата.