Не дивлячись на вельми дивну назву цього посту, він буде зовсім не про “пити це погано”, а про ще одну милу групу, яка мені припала до душі. Сьогоднішньою групою, про яку мені хотілося б розповісти, будуть хлопці відомі як в Одесі, так і за її межами – Легендарні Пластилінові Ноги.