Вчора ми були присутні на волонтерському зборі, де спілкувались на тему того, як можна об’єднати молодь у таку-собі громаду. Ідея трішки відрізнялась від моєї, тому я вирішив описати своє бачення місця, котре зможе об’єднати зацікавленних людей у щось корисне для міста і інших жителів. Будемо говорити про Дубно, тому відповідно запис буде українською 🙂
фото
Підсумки року, переїзду, other
Давно тут нічого не проскакувало. Багато хто пишуть про підсумки року і все таке інше. Давайте і ми підіб’ємо його підсумки, тим більше що підбивати є що 🙂