Бігав днями в Risk of rain 2, “перевзутий” у 3D і задумався, чому він мною сприймається краще за оригінал? Поміркуємо сьогодні про “апгрейд” ігор із 2D до 3D
"I will dedicate my life to love worth fighting for.."(C)Glass Bridges
Бігав днями в Risk of rain 2, “перевзутий” у 3D і задумався, чому він мною сприймається краще за оригінал? Поміркуємо сьогодні про “апгрейд” ігор із 2D до 3D