Не дивлячись на вельми дивну назву цього посту, він буде зовсім не про “пити це погано”, а про ще одну милу групу, яка мені припала до душі. Сьогоднішньою групою, про яку мені хотілося б розповісти, будуть хлопці відомі як в Одесі, так і за її межами – Легендарні Пластилінові Ноги.
музыка
“Летучим нагору надаються пільги…”
Забагато постів про музику, але…так уже вийшло що ділитися тим, що мені подобатися в плані музики особливо нема з ким, тому я намагаюся хоча б так донести до деяких людей те, що, на мій погляд, може бути цікаво. Що чимось відрізняється. Чимось чіпляє. І змушує слухати ще й ще.
“І для неї Курт – це Воннегут, а для мене – Кобейн”
Колись я собі пообіцяв писати сюди широко, писати сюди те, що викликає захоплення, писати чому це викликало захоплення і наводити наочні приклади. Знайомтесь, гурт 3na4OK.
“З гітарою пальці танцюють вальси у такт…”
Сьогодні ми поговоримо про музику. Я розповім про один чудовий гурт…хоча ні, швидше не розповім, а поділюся своїми враженнями про них.
“Сидимо на веселці, граємо сірниками …”
Сьогодні мені хотілося б розповісти вам про один нещодавно відкритий для мене гурт. Отже, зустрічаємо проект під назвою “Orange house”.