Запилимо добірку музики? “Бо без неї ніяк …”

“…без неї просто не треба”. Давно тут нічого такого не проскакувало. Що слухаю? Ділюсь! 🙂

Читати далі

Молодість та панк рок чи “Хто всі ці люди?”

Я не пам’ятаю дня, і умовно пам’ятаю рік, а це був рік так 2004. Чим він був примітний? Тим, що цього року рівно пів життя, як я слухаю рок. Панк рок. Поговоримо? 🙂

Читати далі

“Всі солов’ї твого горла хочуть мене співати…”. Поговоримо про Princesse Angine

На музичні пости мене “пробиває” або після яскравого сприйняття творчості якогось музиканта, або після емоцій, що синхронізуються зі словами, що звучать у вухах. Тому говорити сьогодні будемо про Ангін 🙂

Читати далі

“Іди легко, ми на дні, а небо так високо…”

У мене ідея-фікс щодо нового оформлення постів у блозі. Ну і так, поговоримо про шкідливі звички, а точніше одну з …:)

Читати далі

“Місто, п’ять сорок, страшно…вітер у двомісному боксі…”(c)O.H.

Вчора, коли їхали в маршрутці, згадав одне з улюблених відчуттів – коли ніч, очі бачать тільки силуети та яскраві вивіски, безліч вогнів, очі вже особливо нічого не розрізняють і не особливо втомлюються і тебе кудись везуть у напівпорожній маршрутці… про плани, які “на шию повісилися каменем…”:)

Читати далі

Нова порція музики від мене:)

Не те, щоб я зараз знову десь активно шукав музику, але все ж таки часом натикаюся на щось свіже, і…у мене готова друга порція того, що сподобалося останнім часом:)

Читати далі

Нова музична рубрика:)

Несподівано для себе майже о 3 годині ночі дійшов висновку, що ось він – той день і той час, коли потрібно на сайт щось написати і цим “щось” буде нова рубрика, яку постараюся не забувати і коли буде матеріал/натхнення буду додавати свіженьке.

Читати далі

Роздуми про смаки та часи

Наскільки ж дивно у людини змінюються пристрасті та смаки з поступовим дорослішанням, становленням особистості та набуттям завершеності себе, як деякого осередку суспільства.

Читати далі