“…без неї просто не треба”. Давно тут нічого такого не проскакувало. Що слухаю? Ділюсь! 🙂
"I will dedicate my life to love worth fighting for.."(C)Glass Bridges
“…без неї просто не треба”. Давно тут нічого такого не проскакувало. Що слухаю? Ділюсь! 🙂