Такий дивно-каламбурний заголовок піст отримав через те, що розумний я набравши майже весь пост випадково клацнув “не там”, і…він благополучно видалився. Тому спробуємо ще раз написати про один корисний і чудовий фестиваль, де ми з Сашкою брали участь у ролі волонтерів.