Забагато постів про музику, але…так уже вийшло що ділитися тим, що мені подобатися в плані музики особливо нема з ким, тому я намагаюся хоча б так донести до деяких людей те, що, на мій погляд, може бути цікаво. Що чимось відрізняється. Чимось чіпляє. І змушує слухати ще й ще.