Вибір…

«Давай виключим світло і будем мовчати

Про то, що не можна словами сказати.

Не можна писати, не можливо зіграти

А тільки мовчати, тихенько мовчати…»

Іноді доводиться приймати важкі рішення і робити якийсь вибір між одним та іншим. Часом це стосується що пити — чай чи каву. Іноді того, з ким дружити, а з ким ні. А іноді і того, де саме ти хочеш бути і як уявляєш своє майбутнє. І чомусь багатьом, в тому числі нашим батькам, здається, що цей вибір легкий і нам на все і на всіх «класти». Насправді можливо це одне з найбільш серйозних рішень в нашому житті, можливо тому щось вирішувати і виходить так тяжко.

Не дивлячись на те, що за останній час місто дуже змінилось, тут залишаються деякі місця і люди, за якими ми будемо сумувати, тому що буде більш рідка можливість побачитись. В цілому ж є ясність що якщо ми звідси переїдемо, то більше ніколи сюди не повернемось жити, саме тому треба для себе чітко вирішити чи варте воно того…

Фактично в цьому місті пройшло все життя, і в ньому ж з нами трапились найкращі і найгірші події в житті, саме тому в чомусь переїзд це жага відійти від тих подій, людей, пережитих моментів і спробувати жити інакше. І так, я хочу щоб моя дитина/діти вважали своєю мовою (розмовляли) українською, мислили українською і жили українською. Це те, що в Одесі просто неможливо, тому що в Одесі українська настільки ж «чужа» мова, наскільки і в тій же «московії», і не важно які в Одесі навчальні заклади де дитина буде навчатись і на якій мові вони, бо я знаю що в цьому місті будь який заклад, а скоріш навіть саме місто навчить її тим рисам, котрі мені дуже важко сприймати в людях, тому що люди це одна з найбільших причин, чому хочеться втекти з цього міста якомога далі.

Тільки час зможе сказати наскільки це все мало сенс і як все буде далі, а нам лишається тільки знайти своє місце і свій новий дім.

"Давай мовчати про то, шо дівчата
Не вміють сховати, не можуть спати.
Давай про мене і про тебе мовчати
Мовчати аж поки не захочем кричати."

revolytion
Author: revolytion

Ломаю винилы - и никого кроме...(c)NzKz

Добавить комментарий