Знову літо, а я знову купую товари українських виробників. Буду вихвалятиму чи скаржитися? Дізнаємося далі в пості! 🙂
fatbike
Як я гнав свій “Пончик” або перші 50 км на fat-байку. Враження та відчуття від фетбайка Pride Donut 6.1 2018
Якими можуть бути відчуття від перших 50 км на новому велосипеді з колесами а-ля мотоцикл по пагорбах і з них? Про це і поговоримо 🙂