Ох вже ці магазини…

Мої сверблячі ручки привели мене до того, що мені набридло платити на купі рекламних майданчиків не зрозумій за що і я вирішив ліпити магазин. Цими розмовами сьогодні вас і мучу:)

Читати далі

“Весна! Я вже не грію пиво…” або ps “З 8 березня!”

Зима промайнула на підвищених швидкостях і можна сказати по праву розпочався новий рік. Завжди вважав, що рік починається з повноцінного сезону і вже тиждень як цей сезон настав. Давайте сьогодні коротко про головне.

Читати далі