Захотілося мені на один круїзер запиляти інший круїзер. Що з того вийшло? Розповім вам сьогодні 🙂
лонгборд
“Місто, п’ять сорок, страшно…вітер у двомісному боксі…”(c)O.H.
Вчора, коли їхали в маршрутці, згадав одне з улюблених відчуттів – коли ніч, очі бачать тільки силуети та яскраві вивіски, безліч вогнів, очі вже особливо нічого не розрізняють і не особливо втомлюються і тебе кудись везуть у напівпорожній маршрутці… про плани, які “на шию повісилися каменем…”:)
“Весна! Я вже не грію пиво…” або ps “З 8 березня!”
Зима промайнула на підвищених швидкостях і можна сказати по праву розпочався новий рік. Завжди вважав, що рік починається з повноцінного сезону і вже тиждень як цей сезон настав. Давайте сьогодні коротко про головне.