Перші враження Panasonic DC-G90. Знову Panasonic?

Широкомасштабні міркування на тему моєї нової камери. Чому вона, ніж краще GX9, чому не Nikon Z50 і взагалі.

Читати далі

Міні-порівняння макро-об’єктивів для micro4/3

А якщо взяти…і порівняти пару-трійку об’єктивів? Не те щоб серйозно, але хоча б мінімально…спробуємо!

Читати далі

Nikon D5500 vs Panasonic GX7 Заміна vs доповнення

Що краще, дзеркальна чи системна камера? Ділюсь враженнями від знайомства з аматорською дзеркалкою після компактів зі змінною оптикою

Читати далі