Тараканівський форт. Нова неділя, нова подорож, нові пригоди

На тому тижні ми каталися селами, а сьогодні наша подорож мала більш конкретний пункт призначення — Тараканівський форт. Що з цього вийшло? Далі у пості 🙂

Враховуючи нашу сьогоднішню компанію цей запис буде українською, а компанію нам склали Володимир ТимощукПавло СеменовВіталій Кудерчук, звісно ж Aleksandra Brodovskaya і я (ну…я!).

Поїздку було заплановано під час прогулянки селами, про яку я розповідав кілька днів тому, по ходу справи до ідеї приєднався Володя, а згодом (це коли ви вже їдите і по ходу справи набираєте по телефону, в єдиний нормальний вихідний день, відпочиваючу людину, і цікавитесь в неї чи не хоче вона поїхати бог зна куди, за кілька десятків кілометрів «погуляти». Звісно ж діватися йому було нікуди, і так до нас приєднався Віталій. Краще Віталік, бо всі знають, що Віталій то Кличко, а його ми не запросили :)).

Транспорт сьогодні був вкрай різношорстним — мій триколісний ровер, триколісний електро-ровер Олександри, Азімутовський «найнєр» Володі, міський ровер Віталіка і Павло був на гірському ровері. Символізм різноманіття транспорту був в тому, що ми їхали по дорозі, котра місцями була більш актуальна для позашляховиків (ну або танків, кому як краще 🙂 ), і в данному випадку кожен з нас наче казав «не важливо на чому ти їздиш, якщо в тебе є бажання — ти без проблем можеш добратись кудись і гарно провести час. Не в останню чергу це стосувалось наших триколісників, бо Олександрі просто було важкувато по тих ухабах їхати (чого тільки варті її 1.5 падіння), а для мене це стало таким собі іспитом на витривалість. І тим не менш, всі проїхали дистанцію (яка на подив, цього разу також склала близько 24 км) без якихось проблем типу проколотих коліс або інших неприємних моментів.

Зібравшись основним складом ми вирішили, що якось замало людей, і заїхали у *тут рекламна назва магазину, за яку не заплатили* за лялькою (котра теж хотіла побачити форт, бо інакше не зовсім ясно, чому за нею не заїхати на зворотньому шляху) і стаканами для кави (так-так-так, яку ми не взяли, але це спойлер).

За час проведенний в форті ми встигли познайомитись з людьми приїхавшими у форт з Рівного на фотосессію, почути від Віталіка історію цієї споруди, подосліджувати приміщення і познайомитись з конструкцією форта. Не обійшлося і без власної фотосессії (котру частково можна буде побачити знизу поста, а інші фото можна буде знайти у альбомі на фотосайті). Було зроблено багато фото, Павло зняв мене в моєму першому 3Д фільмі (драматичний триллер з несподіванною кінцівкою, кульмінацією якої стала інформація про те, що замість звичайного відео було знято 3Д 🙂 ), я в свою чергу зняв купу непристойних (і пару пристойних випадково вийшло) компрометуючих світлин. Також (вже традиційно) вся подорож була знята на відео, то ж нижче (через деякий час) ви зможете побачити нашу подорож своїми очима.

В завершенні цієї чудової подорожі був міні-пікнік (на узбіччі), котрий не обійшовся без сюрпризів (ми зробили 1.2 літра кави і…забули її вдома. На щастя Павло теж взяв каву, а Володя і Віталік взяли солодку воду, то ж від спраги ми не померли, а у вигляді їжі у нас було печиво, вафлі, крекери, яблука, груші…коротше як у нормальних людей, ага!), але все знову ж таки закінчилось добре, і нам залишилась дрібниця — добратися додому. Назад було їхати веселіше, бо більшість маршруту (ой, дурю, але треба писати гарно) була з гори і їхати було більш легко, тому додому всі повертались відпочившими і у гарному настрої.

Не дивлячись на прогноз (який обіцяв холодну погоду і ледве не дощ), погода була гарна і у другій половині дня нас пригріло сонечно, настрій покращився, а світлини стали менш готичні.
Хотілось би сподіватись, що такі поїздки (які, нагадаю, відбуваються вже другу неділю поспіль) стануть доброю традицією, і я зможу ділитися цікавими моментами і фото в нашому блозі, а кожна наступна подорож буде приносити ще більше гарних вражень і нових знайомств. І хоча за вікном вже майже листопад, я можу з гордістю сказати, що наш велосезон тільки відкривається! 🙂

Фото:

 

Більше фото за посиланням Тараканівський форт 21.10.18

revolytion
Author: revolytion

Ломаю винилы - и никого кроме...(c)NzKz

Добавить комментарий