“Ганьба! Слава! Тобто добрий вечір!”. Про що я? Про ті рідкісні моменти, коли тобі приємно, що вибрали саме твою ідею. Поговоримо про мій перший виграний конкурс і барабанні палички Андреаса Шепера з Princesse Angine?
"I will dedicate my life to love worth fighting for.."(C)Glass Bridges
“Ганьба! Слава! Тобто добрий вечір!”. Про що я? Про ті рідкісні моменти, коли тобі приємно, що вибрали саме твою ідею. Поговоримо про мій перший виграний конкурс і барабанні палички Андреаса Шепера з Princesse Angine?