Коли тобі сказали “Так!”. Перша перемога у конкурсі за 28 років

“Ганьба! Слава! Тобто добрий вечір!”. Про що я? Про ті рідкісні моменти, коли тобі приємно, що вибрали саме твою ідею. Поговоримо про мій перший виграний конкурс і барабанні палички Андреаса Шепера з Princesse Angine?

Читати далі

“Всі солов’ї твого горла хочуть мене співати…”. Поговоримо про Princesse Angine

На музичні пости мене “пробиває” або після яскравого сприйняття творчості якогось музиканта, або після емоцій, що синхронізуються зі словами, що звучать у вухах. Тому говорити сьогодні будемо про Ангін 🙂

Читати далі

Нова порція музики від мене:)

Не те, щоб я зараз знову десь активно шукав музику, але все ж таки часом натикаюся на щось свіже, і…у мене готова друга порція того, що сподобалося останнім часом:)

Читати далі