Замість ще одного ноутбука

Хоча сайт і пролетів по термінах з реалізацією, і зараз я знайшов собі нове заняття ночами – додавати товари на сайт, все ж таки о 3 годині ночі пора зупинитися і…написати сюди:)

Читати далі

“Навіщо весь світ, коли поруч ти …”(с)O.H.

Дивно збіглося, що рік тому у мене в голові грала одна пісня мало не по колу, а цього року в той же час грає інша… того ж виконавця… з тим самим сенсом для мене… рік.

Читати далі

Історія терориста, що муркотить, або “Моє мяу запам’ятають надовго”

Розповім я вам сьогодні історію про одного не дуже муркотливого, але дуже терориста. Нічному. У трьох томах.:)

Читати далі

Про Люмікси, сайти та плани…

Якесь воістину неправильне літо цього року. Замість відпочинку та забав, скоріше купа проектів та планів, які складно відкласти до осені-зими. Давайте коротко розповім про те, як пройшла перша половина мого літа:)

Читати далі

Ох вже ці магазини…

Мої сверблячі ручки привели мене до того, що мені набридло платити на купі рекламних майданчиків не зрозумій за що і я вирішив ліпити магазин. Цими розмовами сьогодні вас і мучу:)

Читати далі

“Як я грав у Salt and Sanctuary або короткий огляд помирашок”

Спочатку планував написати ще й про  Darkest Dungeon , але її незмінна постійність у вигляді одноманітного геймплею змусило відмовитися від цієї ідеї, тому розповідати сьогодні будемо про чудо, що нещодавно вийшло –  Salt and Sanctuary .

Читати далі

“Кава – найміцніший алкоголь…”

Останнім часом я зовсім не пишу, взагалі нікуди. Хоча в мене тепер лише 2 місця для вираження думок, але скрізь тиша.

Читати далі

“Місто, п’ять сорок, страшно…вітер у двомісному боксі…”(c)O.H.

Вчора, коли їхали в маршрутці, згадав одне з улюблених відчуттів – коли ніч, очі бачать тільки силуети та яскраві вивіски, безліч вогнів, очі вже особливо нічого не розрізняють і не особливо втомлюються і тебе кудись везуть у напівпорожній маршрутці… про плани, які “на шию повісилися каменем…”:)

Читати далі